Obroże dla kota

Wyświetlanie 1–15 z 42 wyników

Obroża dla kota

Koty to stworzenia niesamowicie ciekawskie, ale także płochliwe. Trudniej to zauważyć, jeżeli Twój pupil to typowy kanapowiec. Póki nie opuszcza domowego, bezpiecznego azylu nic mu nie grozi. Działa zasada, ze zawsze spada na cztery łapy. Problemy zaczynają się w chwili, gdy postanowisz wyprowadzić kota na spacer. By zrobić to bezpiecznie, przejrzyj ofertę naszych obroży, które idealnie nadadzą się dla kota.

Na spacer z kotem

Właściciele kotów zazwyczaj skupiają się na zabawkach, które pobudzają u kota instynkt łowcy. Pupil otrzymuje arsenał myszek, drapaków i piórek. To rzeczywiście absolutne must have. Jednak wśród akcesoriów dla kociaków, obroża zajmuje szczególne miejsce. Przekonasz się o tym w chwili, gdy zdecydujesz się na spacer z kotem. Chociaż czynność ta to prawdziwa rzadkość, zdarza się. Zwłaszcza w chwili, gdy pupil zapiera się wszystkimi łapami przed włożeniem do transportera. Obroża dla kota to niekiedy jedyna alternatywa, by bezpiecznie dotrzeć do weterynarza. Wystarczy ją założyć, dodać smycz i gotowe.

Obroża dla kota – odkrywcy

Obroża dla kota to doskonały pomysł nie tylko w chwili, gdy zamierzasz pospacerować po dworze ze swoim pupilem. Załóż ją na szyję czworonoga, który poznaje okolicę na własną łapę. Obroża to symbol, że kot posiada właściciela. Możesz do niej podpiąć numer kontaktowy i dane adresowe. Dzięki temu w chwili, gdy zwierzę będzie w niebezpieczeństwie lub się zgubi, łatwiej będzie się z Tobą skontaktować.

Obroża dla kota w naszej ofercie

W ofercie sklepu internetowego Ukory znajdziesz trzy rodzaje obroży dla kota: z klamrą, półzaciskową oraz double lock. Pierwszy model to klasyk. Użyliśmy do niej mocnej klamry marki Duraflex. Dzięki temu zyskasz pewność, że obroża będzie trzymać się na miejscu, a zwierzę się z niej nie wyswobodzi.

Obroża półzaciskowa to wybór dla tych, którzy cenią wygodę. Model swobodnie zakłada się przez głowę. Mechanizm działania tego produktu polega na zaciskaniu i rozluźnianiu zacisku. Jest to zakres bezpieczny, ale jednocześnie uniemożliwiający ucieczkę.

Ostatnia propozycja to obroża double lock. Oprócz zatrzasku, w obroży dla kota zastosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenie – d-ring. To produkt, który łączy bezpieczeństwo i szybkie przygotowanie pupila do wyjścia.

Warto dodać, że każda obroża dla kota od Ukory to produkt wykonany ręcznie. W związku z tym spodziewaj się wysokiej jakości, dopracowania w najmniejszym szczególe. Przykład? Z pewnością zwróciłeś uwagę na piękne grafiki. To praca polskich artystów, którą nanieśliśmy na produkty metodą sublimacji.

Obroża dla kota czy szelki?

Nie każdy kot lubi nosić obrożę. Co zrobić w sytuacji, gdy wyraźnie mu przeszkadza? W naszej ofercie znajdziesz szelki dla kota. To alternatywa obroży. Doskonale sprawdzi się w czasie spacerów. Została zaprojektowana tak, by w żaden sposób nie krępować ruchów zwierzęcia. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar i szerokość taśmy. Zastosuj się do wskazówek, które znajdziesz w opisie poszczególnych produktów.