Smycz dla kota

Wyświetlanie 1–15 z 29 wyników

Smycz dla kota

Ty i Twój kot wybieracie się na spacer? Nie licz na to, że będzie chodził potulnie przy nodze, jak pies. Kot to indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Dlatego nim zdecydujesz się na wspólne wyjście z domu, nie zapomnij się odpowiednio przygotować. Wśród akcesoriów, na wirtualnych półkach sklepu Ukory znalazły się smycze dla kota. Koniecznie rzuć na nie okiem.

Klasyczna smycz dla kota

Od klasycznej smyczy dla kota oczekujesz… funkcjonalności. I dokładnie tę cechę spełnia produkt, który znajdziesz na naszej stronie. Klasyczną smycz dla kota kochają wszyscy. Jest lekka, nie zajmuje dużo miejsca. Doskonale się sprawdza podczas spacerów w miejskiej dżungli lub po lesie. To rozwiązanie, dzięki któremu Twój kot będzie bezpieczny. Jeżeli się przestraszy, nie musisz się obawiać, że Ci ucieknie. Smycz dla kota oprócz standardowych rozwiązań zabezpieczających w postaci mocnego zapięcia, została wyposażona w D ring. Umieściliśmy go przy rączce. To rozwiązanie, dzięki któremu przypniesz kupownik.

Ta smycz jednak tak do końca klasyczna nie jest. Wszystko za sprawą kolorowych wzorów, które czynią ją niezwykłą. Nadruki to projekty polskich artystów. Nanosimy je metodą sublimacji. Dzięki temu są trwałe i dłużej cieszą oko.

Regulowana smycz dla kota

Zaznaczyliśmy, że kot chodzi własnymi ścieżkami. Dlatego warto zadbać o jego dobre samopoczucie na spacerze. Pomoże Ci w tym smycz regulowana. To rozwiązanie, które oznacza większą swobodę dla zwierzęcia podczas spaceru. Doskonale sprawdzi się w mieście, ale także na bardziej ustronnych terenach. Jeżeli Twój kot pokocha wyjścia na dwór, będzie to rozwiązanie idealne na dłuższe wojaże. Teraz wystarczy tylko wybrać wzór, który skradnie Twoje serce. Oryginalne nadruki sprawią, że Twój kot będzie prezentował się jak gwiazda. W czasie wykonywania produktu stawialiśmy nie tylko na jego wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Właśnie dlatego smycz na kota może być prana. Wystarczy tylko dostosować się do wskazówek dotyczących pielęgnacji produktu.

Zestaw: smycz dla kota i obroża

Pewnie o tym wiesz, ale sama smycz na spacer z kotem nie wystarczy. Warto zaopatrzyć się w cały zestaw. Oczywiście skompletujesz go na naszej stronie. Wystarczy raptem kilka kliknięć. Wybierz ulubiony wzór smyczy dla kota i odszukaj identycznej obroży. Masz obawy, że obroża nie sprawdzi się podczas spaceru? Zerknij na nasze szelki dla kota. To produkt, który nie ogranicza ruchów zwierzęcia i go nie uciska. Zadbaliśmy, byś mógł skompletować go ze smyczą. Dlatego szelki również mają ciekawe wzory.

Jednak jest jeszcze jedna rzecz, na którą chcemy zwrócić Twoja uwagę – rozmiar. Nie wybieraj produktów „na oko”. Szklany ekran monitora lub telefonu, na których oglądasz nasze produkty nie oddają w pełni tego, jak rzecz wygląda na żywo. Dlatego skorzystaj z tabeli, którą umieściliśmy pod opisem produktu. To jedyny sposób, by dobrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania i posłuży pupilowi na długo.