Szelki / puszorek dla kota - Bezuciskowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Szelki dla kota

Kot to stworzenie, które podąża własnymi ścieżkami. Właściciele tych czworonogów z pewnością zauważyli, że koty mają wypracowany swój rytm dnia i nocy. Mowa oczywiście o kotach przebywających większość swojego życia w domach. A co w sytuacji, gdy kot będzie musiał opuścić swój azyl? Dzieje się tak, np. w chwili, gdy trzeba odwiedzić weterynarza. W tej sytuacji lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo. Pomogą w tym szelki dla kota.

Szelki dla kota – po co je kupować?

Kot to zwierzę zupełni inne niż pies. Nie zawsze podejdzie, gdy jest wołany. Nie lubi aportować. Daleko mu do posłuszeństwa, które jesteś w stanie wypracować z psem. Cechy te staja się znacznie bardziej widoczne w chwili, kiedy musisz opuścić mieszkanie z kotem. Wkładanie zwierzęcia w transporter bywa stresujące dla czworonoga. Właśnie dlatego wielu właścicieli decyduje się na wyprowadzenie kota jak psa. Jednak wystarczy minuta takiego spaceru, by zdać sobie sprawę z różnic pomiędzy tymi zwierzętami. Pies chodzi na smyczy dość pewnie, a kot delikatnie, badawczo. Świat zewnętrzny to dla takiego domatora jest przestrzenią pełną nowości. Dlatego wiele rzeczy może go przestraszyć. Nie ryzykuj spacerów z kotem na rękach. Możesz z nich wyjść z kolejnymi podrapaniami. Lepiej przejrzyj ofertę szelek dla kota z oferty Ukory.

Dlaczego szelki dla kota, a nie obroża?

Kot bez problemu przeciska się przez wąskie szpary. Dlatego obroża jest ryzykownym posunięciem. Zwierzę może się z niej po prostu wyślizgnąć. W tym przypadku lepszym rozwiązaniem będą szelki. To produkt, który nie uciska ciała zwierzęcia i nie krępuje jego ruchów. Szelki dla kota są zaprojektowane tak, że zwierzę nie jest w stanie się ich pozbyć. Wystarczy podpiąć do nich odpowiednią smycz. Zestaw ten da Ci pewność, że spacer z kotem po podwórku nie zakończy się ucieczką zwierzęcia. Zestaw szelki dla kota i smycz znajdziesz w naszej ofercie.

Zalety produktu

Koty zazwyczaj są wielkości średniego psa. Jednak nie stanowi to reguły. Przykładem jest krzyżówka kota domowego i dzikiego – Savannach. Ta rasa osiąga nawet do metra wysokości. Właśnie dlatego tuż pod opisem produktu znajdziesz tabelę rozmiarów. Nim zdecydujesz się na zakup, zmierz swojego pupila. Zyskasz pewność, że wybrany produkt trafi w Twoje potrzeby.

Do wyboru masz także cztery szerokości taśmy (od 15mm do 30 mm). Dzięki temu dobierzesz produkt w 100% komfortowy dla pupila.  Im szersza taśma, tym lepiej widać niesamowity wzór nadrukowany na szelkach dla kota. W naszej ofercie znajdziesz ich kilka. Bez problemu stworzysz zestaw ze swoim faworytem. Wybierz szelki dla kota w ulubionym stylu i dobierz do nich smycz z naszej oferty. Dzięki temu Twój czworonóg będzie się prezentował elegancko. A jego wyjścia na dwór choć rzadkie, nie pozostaną obojętne przechodniom.

Warto dodać, że akcesoria dla pupili prezentowane na naszej stronie internetowej to produkty wykonane ręcznie. Dzięki temu jeszcze lepiej zadbaliśmy o każdy detal.