Legowisko / materac ortopedyczny dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Materace ortopedyczne

Legowisko ortopedyczne dla psa

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Właśnie dlatego wielu opiekunów poszukuje produktów dopasowanych do specjalnych potrzeb swoich czworonogów. Pragnąc zainwestować w materac dla psa, nie chodzi wyłącznie o kwestie kolorystyczne czy jego kształt (chociaż one również są bardzo ważne). Od produktów tego typu oczekuje się pełnego komfortu, który zagwarantować może m.in. wysokiej jakości wypełnienie. Z tego powodu zwracamy Waszą uwagę na legowiska ortopedyczne.

Legowisko ortopedyczne kontra zwykłe posłanie — poznaj różnice między nimi

Czym kierujesz się, szukając idealnego legowiska dla psa? Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów, jakie bierzesz pod uwagę, jest wygoda. Jak się okazuje, jest ona niejednoznaczna i zależy ściśle od potrzeb konkretnego pupila — jego wielkości, rasy, ulubionych pozycji do spania czy problemów zdrowotnych. Chcąc zagwarantować zwierzakowi stuprocentowy komfort podczas snu, warto postawić na ortopedyczne legowisko dla psa. Jest to bowiem posłane przystosowane do specjalnych potrzeb pupila i choć często sięgają po nie opiekunowie starszych psów, doskonale nada się ono dla każdego zwierzaka zmagającego się z problemami zdrowotnymi.

Wygodne legowisko — materac dla psa z problemami zdrowotnymi

Legowisko ortopedyczne wypełnia pianka poliuretanowa, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała psa, dzięki czemu minimalizuje ucisk odczuwany w czasie leżenia lub wypoczynku. Co to oznacza w praktyce? Zdrowy i spokojny sen pupila. Mimo że brzmi to trochę jak reklama doskonałego materaca do sypialni, nie mija się z prawdą. Tym razem chodzi jednak o komfort i zdrowie Twojego zwierzaka.

Materac ortopedyczny dla psa jest chętnie wybierany zwłaszcza przez opiekunów pupili z chorobami stawów. Dlaczego? Ponieważ zapewnia odpowiednie podparcie dla chorych kończyn oraz minimalizuje ból w czasie wypoczynku. Po legowisko ortopedyczne często sięgają również opiekunowie aktywnych psów. Jako że wypełniająca je pianka łatwo dopasowuje się do ciała zwierzaka, ułatwia regenerację mięśni w czasie snu.

Wysokiej jakości legowiska ortopedyczne dla psów w różnych rozmiarach

Wybierz rozmiar legowiska nie tylko ze względu na rasę pupila, ale też jego indywidualne preferencje, biorąc pod uwagę pozycję, w której najchętniej odpoczywa Twój zwierzak. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz legowiska ortopedyczne w trzech rozmiarach:

  • małe — 66x45x10,
  • średnie — 90x66x10,
  • duże — 110x75x10.

Polski producent, polska jakość

Patrzysz na produkt polski tworzony przez miłośników psów, którzy wzięli pod uwagę specjalne potrzeby domowych czworonogów. Legowisko ortopedyczne zostało wyprodukowane z dbałością o najmniejsze detale. Weźmy jego materiał — pokrowiec na materac jest wykonany z odpornej na psie pazury, przetarcia i chemię tkaniny, która gwarantuje niezwykłą wytrzymałość produktu. Co ważne, można go z łatwością ściągnąć i wyprać w pralce, a w razie potrzeby kupić nowy pokrowiec.

Ortopedyczne legowisko dla psa – poznaj jego atuty

Do wykonania legowiska ortopedycznego użyliśmy wzmocnionych nici, a sam zamek został schowany tak, by nie drażnić psa podczas wypoczynku. Materiał wierzchni ma strukturę pasów miodu, co sprawia, że prezentuje się doskonale we wszystkich wnętrzach. Zależy Ci na tym, aby zainwestować w stylowy, a zarazem komfortowy materac dla psa? Wybierając legowisko ortopedyczne dla zwierzaka z naszej strony internetowej, sięgasz po wysokiej jakości elegancki produkt w dobrej cenie. Zapraszamy do zakupów!