Materace ortopedyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Materace ortopedyczne

Legowisko ortopedyczne dla psa
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Właśnie dlatego wielu właścicieli poszukuje produktów dopasowanych po specjalnych potrzeb swoich czworonogów. Nie chodzi wyłącznie o kwestie kolorystyczne czy kształt (chociaż one tez są bardzo ważne). Od produktów tego typu oczekuje się już nie tylko komfortu, ale także odpowiedniego wypełnienia. Dlatego zwracamy Waszą uwagę na legowisko ortopedyczne.

Co rożni legowisko ortopedyczne od zwykłego legowiska?
Czym kierujesz się w czasie wyboru legowiska dla psa? Z pewnością wśród odpowiedzi pojawi się wygoda. Jednak należy pamiętać, że słowo to jest niejednoznaczne. Zależy od indywidualnych potrzeb każdego pupila. Składają się na nie: wielkość zwierzęcia, rasa, ulubiona pozycja do spania czy problemy zdrowotne. Wszystkie wytyczne spełni legowisko ortopedyczne. To posłanie przystosowane do specjalnych potrzeb zwierzęcia. Najczęściej sięgają po nie właściciele psów starych, z problemami zdrowotnymi. Pianka poliuretanowa wypełniająca takie posłanie idealnie dopasowuje się do kształtu ciała psa. Dzięki temu minimalizuje ucisk odczuwalny w czasie leżenia lub wypoczynku. Co to oznacza w praktyce? Zdrowy i spokojny sen. Brzmi trochę jak reklama doskonałego materaca do sypialni. I nie mijasz się z prawda. Z tym, że tym razem chodzi o komfort i zdrowie Twojego psa.

Legowisko ortopedyczne jest chętnie wybierane przez właścicieli psów z chorobami stawów. Odpowiednie podparcie dla chorych kończyn, minimalizuje ból w czasie wypoczynku. Po legowisko ortopedyczne sięgają także posiadacze aktywnych psów. Pianka dopasowująca się do ciała zwierzęcia, ułatwia regenerację mięśni w czasie snu. Wybór ten wspiera zdrowie czworonogów.

Rozmiar legowiska ortopedycznego
Rozmiar legowiska ortopedycznego dopasuj nie tylko ze względu na rasę pupila. Produkt, który cieszy się sympatią zarówno małych jak i dużych psów. Weź pod uwagę preferencje zwierzaka. Bardzo istotna jest pozycja, w której Twój pies najchętniej wypoczywa. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz legowiska w trzech rozmiarach:

– małe – 66x45x10,

– średnie – 90x66x10,

– duże – 110x75x10

Polski producent, polska jakość
Patrzysz na produkt polski. Tworzyli go miłośnicy psów, którzy wzięli pod uwagę specjalne potrzeby domowych czworonogów. Dlatego zwrócili uwagę na najmniejszy szczegół. Zacznijmy od materiału. Pokrowiec na materac jest wykonany z tkaniny odpornej na psie pazury, przetarcia i chemię. To informacja, że zadbaliśmy o wytrzymałość produktu. Pokrowiec z łatwością ściągniesz i wypierzesz w pralce. W naszym sklepie zakupisz wymienne pokrowce. Dzięki temu bez problemu wymienisz psiakowi „pościel”, żeby ją odświeżyć.

Do wykonania legowiska ortopedycznego dla psa użyliśmy wzmocnionych nici. Zamek został schowany tak, by nie drażnił psa podczas wypoczynku. Materiał ma strukturę plastrów miodu. Dzięki temu doskonale się prezentuje. To design, który wpasuje się w każde wnętrze. Wybierając legowisko ortopedyczne dla psa z naszej strony internetowej, sięgasz po produkt elegancki i wysokiej jakości.