Miski

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Akcesoria dla psów

Jeżeli po Twoim domu chodzi pupil na czterech łapach, z pewnością odwiedzasz dział z akcesoriami dla psów. Dlaczego warto to zrobić? Nie uwierzymy, jeżeli powiesz, że interesują Cię wyłącznie smaczne, psie kąski. Każdy pies jest chociaż odrobinę rozpieszczany przez swoich właścicieli. Dlatego sprawdź, o czym mówimy.

Liczy się sposób podania

Znasz powiedzenie, że jemy oczami? Doskonale sprawdza się u ludzi. A jak to jest w przypadku zwierząt? Pewnie uśmiechasz się pod nosem. W większości przypadków, wystarczy otworzyć lodówkę, by pies zaczął machać ogonem ze szczęścia. Jednak kto powiedział, że nie będzie mu lepiej jeść z psiej porcelany. Właśnie taką znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wśród akcesoriów dla psów zamieściliśmy ciekawą kombinację misek. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak… drewniane. Nic bardziej mylnego! To dzieła sztuki, które drewno jedynie imitują. Są wykonane z najwyższej jakości ceramiki. Ich wyjątkowość tkwi nie tylko w niesamowitym designie. Produkt pochodzi z Polski. Wykonano go ręcznie. Dlatego jest tak oryginalny i niepowtarzalny zarazem. Jedna miska idealnie nada się do orzeźwiającej wody. W drugiej zaserwujesz pupilowi trzy pożywne posiłki.

Akcesoria dla psów z wzorem

Pozostańmy w temacie kuchni. Wśród akcesoriów dla psów znajdziesz także model misek z wzorem. Na dnie naczyń odbiliśmy subtelną łapkę i kość. Duet doskonale się prezentuje. Został wykonany ręczne z dobrej jakości ceramiki. Naczynia nadadzą się zarówno dla psa , jak i dla kota. Tylko od Ciebie zależy, co będziesz w nich serwować. Materiał użyty do ich wykonania łatwo się czyści. Dlatego nie bój się serwować zwierzęcych specjałów w mięsno-rybnym sosie. Po skończonej uczcie, z łatwością wyczyścisz naczynie pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Miski są białe. Ten uniwersalny kolor wpasuje się do każdego pomieszczenia.

Siła przeciwieństw

Pod dachem Twojego domu mieszkają pies z kotem? Codziennie obserwujesz jak zwierzęta łamią stereotypy dotyczące tych dwóch zwierząt. Twoje pupile zdążyły się zaprzyjaźnić. Wyszła na jaw stara prawda, ze przeciwieństwa się przyciągają. Wiemy o tym doskonale. Odnaleźliśmy w tym nawet inspirację. Pośród akcesoriów dla psów znajdziesz wyjątkowe miski YIN – YANG. Produkt nawiązuje do chińskiej filozofii przeciwieństw. Dlatego idealnie pasuje dla psa i kota. Skoro Twoje czworonogi nauczyły się żyć ze sobą, zapraszaj je na wspólne posiłki. Użyj w tym celu pięknych, ceramicznych misek. Wykonaliśmy je ręcznie, z dbałością o najmniejszy detal.

Co jeszcze potrzeba dla pupila?

Temat akcesoriów dla psa jest naprawdę szeroki. Mieszczą się w nim elementy psiej garderoby, w których znajdziesz, np. eleganckie muszki. Warto spojrzeć na produkty niezbędne podczas spaceru: smycze, szelki i obroże. W Ukory zadbamy także o zdrowy i spokojny sen Twojego pupila. Zwróć uwagę na kolorowe legowiska z naszej oferty. Na sam koniec zostawiliśmy kwestie dotyczące bezpieczeństwa. W sklepie internetowym Ukory znajdziesz pasy bezpieczeństwa dla psa. Przygotuj swojego pupila do drogi razem z Ukory.