Obroże

Wyświetlanie 1–15 z 42 wyników

Obroża dla psa

Wśród akcesoriów dla psa szczególne miejsce zajmują produkty niezbędne w czasie spacerów. Są to elementy, w których najważniejsza jest funkcjonalność, ale także wytrzymałość. Dzięki temu Ty i Twój pies będziecie czuć się bezpiecznie niezależnie od pokonywanego dystansu. Jednym z takich elementów jest obroża dla psa.

Praktyczna obroża dla psa

Obroża dla psa powinna być przede wszystkim praktyczna. Właśnie takie modele znajdziesz w sklepie internetowym Ukory. W naszym rozumieniu są to produkty typu „click and go”. Wystarczy, że Twój pies da Ci wyraźny sygnał do wyjścia na dwór. Założysz jemu obrożę. Klik i gotowe! Całość nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund. Sam dobrze wiesz, jakie to ważne, gdy spieszymy za potrzebą! To wszystko jest możliwe dzięki praktycznej klamrze marki Duraflex. Jej profilowany kształt idealnie dopasuje się do szyi pupila. Nie będzie go uwierać, a Tobie ułatwi „obsługę” zwierzaka. Obroża dla psa z naszej oferty to idealne rozwiązanie dla małego i dużego pupila. Na stronie znajdziesz szczegółową charakterystykę rozmiarów obroży dla psów. Dzięki temu zamówisz produkt, którego potrzebujesz.

Styl ma znaczenie

Obroże dla psów z naszej oferty to produkty nie tylko praktyczne, ale bardzo stylowe. Przykładem niech będzie obroża „Misja na Marsa”. Oryginalny wzór zaprojektowała artystka Sara Napora. Stylowe produkty jej autorstwa znajdziesz tylko w naszym sklepie. Obroże dla psa są wykonywane ręcznie, co dodatkowo zwiększa ich wartość. Kupując ten produkt masz pewność, ze każdy detal został przez nas dopracowany.

Idealna obroża dla psa powinna się dobrze prezentować. Dlatego w naszej ofercie wybierzesz szerokość taśmy, która najbardziej Tobie odpowiada. Zdecyduj się na jeden z czterech wariantów: 15mm, 20mm, 25mm lub 30mm. W zależności od Twojego wyboru, zmieni się cena obroży dla psa. Jednak efektem, który uzyskasz będziesz cieszył się naprawdę długo.

Alternatywa obroży dla psa

Masz pupila opornego na obrożę dla psa? Jeżeli Twój zwierzak bez problemu pozbywa się każdej obroży, którą mu kupujesz, z tą będzie podobnie. Nie oszukujmy się. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz alternatywę obroży dla psa. Mowa o szelkach guard. To produkt bezuciskowy, w pełni bezpieczny i komfortowy. Szelki nie utrudniają ruchów psa. Nadają się zarówno dla małych, średnich, jak i dużych ras. W dodatku o atrakcyjność modeli szelek dla psa zadbała ta sama zdolna ręka należąca do Sary Napora.

Stwórz komplet: obroża dla psa i smycz dla psa

Wybrałeś już model obroży dla psa, który przypadł Ci do gustu? W takim razie poszukaj smyczy z identycznym wzorem. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz akcesoria, dzięki którym spacery z psem staną się jeszcze bardziej przyjemne. Stawiamy nie tylko na piękny, nietypowy wygląd. Naszą misją jest dostarczanie produktów komfortowych dla psa i jego właściciela. Akcesoria spacerowe dla psa z naszej oferty możesz swobodnie prać w pralce. Wystarczy pamiętać o podstawowych zasadach pielęgnacji produktów.