Smycze

Wyświetlanie 1–15 z 49 wyników

Smycz dla psa

W Twoim domu mieszka lokator na czterech łapach. Jeżeli nie posiadasz własnego podwórka, musisz regularnie wyprowadzać psa na spacery. Każdorazowo zabierasz ze sobą akcesoria, dzięki którym Twój pies będzie bezpieczny. Należy do nich smycz dla psa. Przekonaj się, jakie warianty znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Ukory.

Jak wybrać smycz dla psa?

Wybór smyczy dla psa to niemałe wyzwanie. W gąszczu możliwości, naprawdę trudno skupić się na produkcie, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Dlatego Ci w tym pomożemy. Wystarczy skupić się na cechach, które są dla Ciebie najważniejsze podczas spaceru z psem. Być może wygodniej Ci ze smyczą krótką, a może bardziej cenisz sobie swobodę pupila. Od odpowiedzi na to pytanie zależy, co wybierzesz. Postaw na smycz tradycyjną, klasyczną. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w miejskiej dżungli, gdzie bezpieczniej mieć psiaka blisko siebie. Zdecyduj się na smycz przepinaną, z regulowaną długością, gdy chcesz dać psu odrobinę swobody. A może szukasz wersji dla parki? Wszystkie te opcje znajdziesz w sklepie internetowym Ukory.

Podwójna smycz dla psów

Żyjesz w niedoczasie. Twój los dzielą dwa wspaniałe psiaki. Każdy z nich ma inny charakter. Jeden jest spokojny, ale leniwy. Drugiego rozpiera energia. Jak zgodzić ze sobą te dwa żywioły podczas jednego spaceru? W tradycyjnym scenariuszu oznacza to poplątane smycze i niepotrzebne nerwy właściciela. Doskonałym rozwiązaniem byłoby spacerować indywidualnie z każdym z psów. Jednak trudno znaleźć na to czas. Dlatego postaw na dwójnik. Znajdziesz go w naszej ofercie w wielu kolorowych wariantach. To smycz dla psa, która oszczędzi Twój czas. Jest genialna w swej prostocie. Sprawi, że spacery z dwoma psami staną się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Smycz pomoże Ci wyprowadzić dwa psiaki na raz, gdyż jest podwójna. Jej ogromną zaletą jest wzór, który nanosimy na produkt metodą sublimacji. Dzięki temu jest to produkt nie tylko funkcjonalny, ale także piękny!

Klasyczna smycz dla psa

Potrzebujesz po prostu smyczy dla psa. Bez udziwnień. Klasyczną. Taką również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki temu w chwili, gdy uznasz, że pies może pobiegać, bez problemu schowasz ją do kieszeni. Produkt sprawdzi się do wędrówek po mieście, lesie i parku. Z jednej strony znajduje się karabińczyk, a z drugiej wygodny uchwyt. Z pewnością docenisz nieszablonowe wzory smyczy dostępne w naszej ofercie. Który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu?

Regulowana smycz dla psa

Jaka smycz dla psa spełni Twoje oczekiwania? Funkcjonalna. Takie cechy posiada smycz przepinana o regulowanej długości. Polecamy ją na miejskie spacery, na przechadzkę po lesie lub w czasie dłuższych wojaży z psem. Każdy koniec smyczy jest zaopatrzony w karabińczyk. Dzięki temu swobodnie wyregulujesz długość smyczy i dostosujesz ją do swoich potrzeb. Z pewnością wpadną Ci w oko ciekawe nadruki. Wybierz jedną, dwie albo nawet kilka smyczy dla psa z naszej kolekcji.