Kolorowa smycz dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Ile powinna mierzyć smycz: 1, 2 czy 10 m?

Każdy właściciel czworonożnego przyjaciela wie, jak ważna w czasie spacerów jest odpowiednia smycz. Powinna ona być na tyle długa, aby komfortowo czuł się opiekun i zwierzak. Podczas jej wyboru należy przede wszystkim rozważyć indywidualne potrzeby, a więc np. pomyśleć, w jakie miejsca najczęściej wychodzimy. Nasze standardowe artykuły mierzące do 1,8 m przydatne są dla osób trenujących pupila albo przemierzających z nim chodniki w mieście. Jeśli natomiast wybieramy ustronne parki czy lasy, sięgnąć możemy po smycz dla psa o długości nawet do 10 m. Z tego względu w sklepie znajdziesz opcję dokupienia dowolnego odcinka taśmy, a więc stworzenia spersonalizowanego artykułu. Wybierasz różne miejsca na spacery? Zachęcamy do zakupu obu wariantów produktu!

Materiałowa smycz dla dużego psa

Smycze taśmowe dostępne w naszym sklepie są wyjątkowo trwałe, dlatego szczególnie rekomendujemy je dla dużych psów. Dbamy o ich doskonałą jakość, gdyż wiemy, jak ważne jest użycie wytrzymałych tkanin, które niełatwo przegryźć czy rozerwać. Wyposażone są one w solidne, metalowe karabińczyki dopasowane do wymiarów materiału, a zatem wybierając model o szerokości 25 mm, możesz mieć pewność, że pupil ważący powyżej 20 kg go nie zerwie. Kiedy własnoręcznie zszywamy te części, zwracamy uwagę na najmniejsze detale oraz wykonanie gęstych ściegów, dzięki temu gwarantujemy, że każda ze smyczy dla psa jest mocna. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj atrakcyjny wybór pasków!

Smycz dla szczeniaka

W przypadku wyboru smyczy dla szczeniaka należy pamiętać, że będzie to dla niego zarówno akcesorium spacerowe, jak i szkoleniowe. To ważne, aby dobrać ją właściwie, ponieważ w okresie młodości pupila mamy największy wpływ na jego zachowanie, a zatem możemy go nauczyć np. chodzenia przy nodze. Jej wymiary powinny pozwalać na utrzymanie zwierzaka blisko, a tym samym ukształtowanie w nim nawyku podążania tuż obok człowieka. W naszym przekonaniu w tym czasie najlepiej sprawdzi się kolorowa smycz dla psa, nie dłuższa niż 1,8 m z taśmą o szerokości 15 lub 20 mm. Jesteś właścicielem małego czworonoga? Zadbaj o akcesorium odzwierciedlające jego wesołe usposobienie — wybierz jeden z wyrazistych pasków dostępnych na stronie internetowej!

Niebanalna smycz dla małego psa

W sklepie znajdziesz fantastyczne, wielobarwne dodatki, które wysuną Twojego pupila na pierwszy plan. Każdy zwierzak to indywidualista o charakterystycznych cechach, dlatego zachęcamy do zakładania mu niebanalnych akcesoriów. Kolorowa smycz dla psa wyróżni go z tłumu, doda mu uroku, a co najważniejsze, w przypadku zaginięcia — zasugeruje o tym, że ma on swój dom. Zapewniamy o oryginalności dostępnych wzorów, gdyż ich przygotowanie zleciliśmy kreatywnym ilustratorom. Do nałożenia grafik natomiast wykorzystaliśmy metodę sublimacji pozwalającą na przeniesienie zdobień na wybrany materiał. Chcesz kupić smycz dla małego psa o długości 10 m? Wybierz atrakcyjną taśmę i sam decyduj o wymiarach paska!

Obroża czy szelki? Co wybrać do jednej z naszych kolorowych smyczy dla psa?

Szelki czy obroża? To pytanie niezmiennie budzi wiele wątpliwości – szczególnie wśród świeżo upieczonych właścicieli czworonogów. Jaki wybór będzie najlepszy dla Twojego pupila? Każde z tych akcesoriów ma swoje plusy, aby podjąć właściwą decyzję, warto się zastanowić nad kilkoma istotnymi czynnikami, które mają wpływ zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort psa.

Obroża to najprostsze i najbardziej popularne rozwiązanie. Jest łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu, prosta w przypinaniu do długiej czy krótkiej smyczy, a także lekka i wygodna dla psa. Można też do niej przypiąć identyfikator z danymi kontaktowymi. Doskonale sprawdzi się podczas krótkich spacerów i zabawy w ogrodzie. Jeśli jednak pies ma problemy z ciągnięciem na smyczy, warto rozważyć szelki.

Szelki rozkładają nacisk na większą powierzchnię ciała psa, obejmując klatkę piersiową i grzbiet. Dzięki temu zapewniają większy komfort i bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko urazów. Polecane są dla psów aktywnych, dużych ras i psów, które uczą się chodzenia na smyczy. Zapewniają lepszą kontrolę nad zwierzęciem, ułatwiając spacery i szkolenie. Ostateczny wybór między szelkami a obrożą zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb psa i jego właściciela.

Kolorowa smycz dla psa

W geometryczne wzory, kolorowe stworki czy motywy roślinne – nie ważne, jaki design kolorowej, długiej lub krótkiej smyczy dla psa wybierzesz, najważniejsze jest, aby była maksymalnie wygodna, bezpieczna i odpowiednia do potrzeb psa, a takie są właśnie nasze produkty!