Regulowane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Smycz regulowana dla psa

Smycz to jedno z tych akcesoriów dla zwierząt, które powinno w równej mierze odpowiadać zarówno psu, jak i jego opiekunowi. W przypadku pupila musi ona zapewniać odpowiednią swobodę poruszania się oraz bezpieczeństwo podczas ewentualnego gryzienia materiału, natomiast dla właściciela najważniejsza zazwyczaj jest wytrzymałość produktu, a także łatwość jego obsługi. Wszystkie te kryteria spełniają regulowane smycze z naszego sklepu. Są one nieodłącznym elementem każdego codziennego spaceru, gwarantując pełne zadowolenie czworonogowi oraz jego kochającemu opiekunowi.

Regulowana smycz dla psa na codzienne spacery

W naszym sklepie przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę smyczy o regulowanej długości, które spełnią wszystkie oczekiwania właścicieli psów, a także ich czworonożnych przyjaciół. Stanowią one doskonały wybór na codzienne spacery po osiedlu, dłuższe wyprawy po mieście, ale też na wspólne wycieczki w teren. Każda smycz regulowana wyposażona jest w praktyczne karabińczyki umieszczone na obu jej końcach, które pozwalają na łatwe przymocowanie do obroży, a także np. do szlufki paska spodni. Dodatkowo do D-ringu możesz przypiąć tzw. kupownik, czyli torebkę na odchody.

Smycze regulowane z oryginalnymi, trwałymi wzorami

Nasze regulowane smycze to nie tylko praktyczność użytkowania i możliwość dopasowania długości do własnych potrzeb. To również niepowtarzalny, wyjątkowy wygląd będący zasługą oryginalnych wzorów przygotowywanych przez specjalistów-ilustratorów. Są one nanoszone metodą sublimacji zapewniającą trwałość nadruku, a różnorodność wariantów do wyboru usatysfakcjonuje każdego opiekuna psiaka oraz jego pupila. Energetyczny wzór „Czasem słońce, czasem deszcz”? Kojący „Zielono mi”? A może mroczne „Licho czyha”? Wybierz stylową smycz regulowaną dla siebie i swojego psa.

Wytrzymałość i elegancja — regulowane smycze ze sklepu Ukory.pl

Każdą regulowaną smycz zamawianą w naszym sklepie możemy w razie potrzeby wydłużyć o kolejny metr. W ten sposób odpowiadamy na indywidualne potrzeby każdego właściciela czworonoga. Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie, z zastosowaniem bezpiecznego, wytrzymałego poliestru, który dodatkowo cechuje się elastycznością oraz miękkością. Sprawia to, że regulowana smycz będzie wygodna w użytkowaniu dla Ciebie i Twojego przyjaciela. Warto też wspomnieć, że produkty te równie dobrze nadają się do wyprowadzania na zewnątrz kotów. Sprawdź propozycje naszego sklepu!