Szelki / puszorek / uprząż dla psa

Wyświetlanie 1–15 z 30 wyników

Szelki dla psa

Szelki dla psa to niezwykle ważny element psiej wyprawki. Sprawdzają się zarówno dla małych, jak i dużych ras. W naszej ofercie postawiliśmy nie tylko na wygodę, ale także na wyjątkowy design tego produktu. Zresztą sam to oceń.

Postaw na bezpieczeństwo – szelki guard dla psa

Szelki dla psa to produkt, po który sięgasz za każdym razem, gdy szykujesz pupila na spacer. Niezależnie od tego, jak długi dystans zamierzasz pokonać, warto zadbać o bezpieczeństwo i komfort psa. Szelki guard to produkt, który Ci to ułatwi. Ich specjalna konstrukcja nie uciska, a jednocześnie doskonale dopasowuje się do psiego ciała. Szelki to doskonałe rozwiązanie dla czworonogów, które nie lubią chodzić na smyczy. Zostały stworzone tak, by nie uwierać zwierzęcia. Jednocześnie nie ograniczają swobody ruchów pupila.

Twój pies chodzi na smyczy niespokojnie? A może potrafi bez problemu wyswobodzić się z obroży? Szelki dla psa to rozwiązanie, którym warto się zainteresować! Szelki guard ułatwiają zdyscyplinowanie psów. Rozkładają szarpnięcia i naprężenia w sposób, który nie obciąża kręgosłupa i nie uciska klatki piersiowej.  Zwierzę nie jest w stanie zdjąć ich samodzielnie, oswobodzenie się z szelek wymaga pomocy człowieka.  Wszystko dzięki solidnej klamrze marki Duraflex. Sięgnij po szelki bezuciskowe, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie Twojego psa.

 Szelki bezuciskowe dla psa

Czy szelki to produkt wygodny dla psa? To pytanie wielokrotnie zadają sobie właściciele czworonogów, którym zależy na komforcie zwierzęcia podczas spaceru. Ich obawy wzrastaj w chwili, gdy pierwszy raz zakładają szelki guard psu. Zwierzę nieprzystosowane do takich akcesoriów, będzie próbowało zdjąć szelki. To normalne. Z czasem zwierzę do nich przywyknie i przestanie je zauważać.

Dyskomfort w czasie noszenia sprawiają szelki, które są dobrane nieodpowiednio. Jak to rozpoznać? Szelki powinny być miękkie i komfortowo przylegać do ciała zwierzęcia. Produkt nie utrudnia ruchów, nie spada, ani nie uciska. Dobierz szelki dla psa na podstawie wymiarów i wielkości swojego czworonoga. Zbyt napięte mogą oznaczać, że wybrałeś zły rozmiar. Szelki bezuciskowe nie powodują dyskomfortu. Idealnie sprawdzają się jako alternatywa tradycyjnej obroży. W naszej ofercie znajdziesz szelki guard zarówno dla yorka jak i dla owczarka niemieckiego.

Wzór szelek dla psa, który go wyróżni

Szelki w naszej ofercie są nieszablonowe. Kuszą pięknymi zestawieniami kolorystycznymi i ciekawymi wzorami. Takich szelek dla psa nie dostaniesz w żadnym innym sklepie internetowym. Skąd ta pewność? Nasze szelki dla psa projektują zdolni artyści. Nadają indywidualnego charakteru akcesoriom dla psów. Jeżeli cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania, jest to produkt dla Ciebie. Niezależnie od tego, jakiej rasy psa posiadasz, kolorowe szelki dodadzą mu charakteru. Zresztą przekonaj się o tym sam. Załóż szelki dla psa „W kalejdoskopie” i obserwuj, jak zmieni się wygląd pupila. Zdecyduj się na „Park Jurajski”, by podkreślić wyjątkowy charakter psa. Od wyboru, do koloru!