Domek dla gryzoni - Chomika, myszy, szynszyli, szczura

Wyświetlanie 1–15 z 20 wyników

Domki dla chomików i innych małych zwierząt domowych

Gryzonie są, obok psów czy kotów, jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Większość swojego życia spędzają w klatkach, gdzie należy im zapewniać warunki zbliżone do tych występujących w naturalnym środowisku. Taki sztuczny habitat powinien mieć wystarczająco dużo miejsca do wybiegania się oraz wszelkie udogodnienia potrzebne do komfortowego funkcjonowania pupili. Domek dla chomika, myszy, szczura, szynszyli bądź innych gryzoni to praktyczne akcesorium, które może posłużyć nie tylko jako miejsce do snu, ale i zabaw.

Domek dla gryzoni — wybrane rodzaje z naszej oferty

W asortymencie sklepu internetowego Ukory.pl znajdują się różne rodzaje akcesoriów dla gryzoni. W przypadku podziału ze względu na kształt mamy domki narożne oraz kostki. Występują one w opcji z jednym albo dwoma wejściami, dzięki czemu można wybrać wersję najlepiej przystosowaną do potrzeb pupila. Ponadto istnieją również domki podwójne, przeznaczone dla gatunków lubiących spać w grupach, takich jak np. myszy. W komplecie znajdują się też karabińczyki — ich liczba zależna jest od wybranego modelu schronienia — ułatwiające stabilne umocowanie akcesorium w klatce lub na wybiegu.

Jak dbać o kolorowy domek dla szynszyli?

Produkowane przez nas domki dla gryzoni cechują się między innymi pięknymi wzorami, a także barwami. Warto jednak pamiętać, że kolory prezentowanych na fotografiach artykułów mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych, czego przyczynami są ustawienia monitora, oświetlenie na secie zdjęciowym i inne czynniki. Schronienia wykonujemy z miękkich tkanin, takich jak welur tapicerski, odpornych na zanieczyszczenia czy mechaniczne uszkodzenia (przykładowo zadrapanie lub pogryzienie). Te akcesoria nadają się do prania ręcznego oraz automatycznego w niskich temperaturach.

Domek dla szczura jako dodatkowe miejsce do zabawy

Chociaż szczurki nie żyją długo, są niezwykle inteligentnymi zwierzętami. Łatwo nawiązują relacje, szybko się uczą i chętnie wykonują różne sztuczki (w zamian za nagrodę w postaci kilku przysmaków). Dla szczura materiałowy domek będzie nie tylko schronieniem, ale też świetnym miejscem do zabawy. Pupile mogą się ganiać i chować wokół, a także we wnętrzu tego akcesorium. Podobnie będą się zachowywać szynszyle. W przypadku nieco spokojniejszych myszy czy chomików, domek dla gryzoni będzie służyć głównie jako kryjówka na czas snu.

Ukory.pl — ręcznie robione domki dla gryzoni

Domki dla gryzoni, podobnie jak inne akcesoria dla domowych zwierzaków z naszego asortymentu, wykonujemy ręcznie. Dokładamy wszelkich starań, by charakteryzowała je najwyższa jakość. Spośród konkurencji produkty marki Ukory.pl wyróżniają się kolorystyką oraz oryginalnymi wzorami, które projektowane są przez zdolnych ilustratorów. Domki nadają się między innymi dla chomików, myszy czy szynszyli. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i życzymy udanych zakupów!