Legowiska i poduszki

Wyświetlanie 1–15 z 25 wyników

Legowiska dla świnek morskich i innych gryzoni

Świnki morskie, znane też jako kawie domowe, to popularne gryzonie hodowlane. Szacuje się, że zostały udomowione ok. 2500 r. p.n.e. w Ameryce Południowej. Do Europy trafiły w XVI wieku i szybko podbiły serca bogatych lordów oraz dam — kilka podarowano nawet jednej ze słynnych angielskich królowych, Elżbiecie I Tudor. Również współcześnie wiele osób uważa kawie za urocze zwierzątka. Ich właściciele są coraz bardziej świadomi, jak odpowiednio dbać o swoich pupili, dlatego m.in. wybierają wysokozbożowe karmy, a także zapewniają różne wygody. Do luksusowych akcesoriów dla świnek morskich należą legowiska.

Legowisko dla świnki morskiej — rodzaje

W naszej ofercie mamy wiele legowisk, nadających się zarówno dla królika, jak i świnki morskiej. Różnią się one między sobą kształtami oraz rozmiarami. Niektóre są płaskie, a inne bardziej wypukłe. Wszystkie charakteryzują się oryginalnymi wzorami lub kolorami. Mogą być prane w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni, najlepiej z użyciem programu do tkanin delikatnych. Podobnie jak inne akcesoria marki Ukory.pl, legowiska to produkty tworzone ręcznie, z najwyższej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań, by były one trudne do zniszczenia (np. ostrymi pazurkami), jak również bezpieczne dla pupili.

Gdzie znaleźć wygodne legowisko dla chomika?

Świnka morska czy królik w ciągu swojego życia potrafią osiągnąć dość duże rozmiary. Nie oznacza to jednak, że tylko one mogą używać na wybiegach legowisk dla gryzoni. Małe zwierzątka, na przykład chomiki, również potrafią korzystać z niektórych akcesoriów tego rodzaju, choćby poduch pikowanych. Opiekunowie powinni w tym przypadku zachować szczególną ostrożność, a także na bieżąco monitorować aktywność pupili. Dzięki temu łatwiej będzie uniknąć upadku czy zakopania się zwierzaka pod materiałem. W ofercie Ukory.pl mamy szeroki wybór legowisk oraz innych akcesoriów dla mniejszych i większych gryzoni. Zachęcamy do przejrzenia naszego sklepu internetowego!