Mata do klatki dla gryzoni - Królika, świnki morskiej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mata do klatki dla gryzoni

Gryzonie to przeurocze zwierzęta domowe, które są idealnymi towarzyszami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie mają dużych wymagań, jeśli chodzi o hodowlę, a jednocześnie — dają niemniej miłości i zainteresowania właścicielowi niż kot czy pies. Te inteligentne pupile mieszkające zazwyczaj w klatkach potrzebują naszej uwagi, a także zapewnienia im odpowiednich warunków do życia. Ważnym elementem wyposażenia mieszkania królika, szczura czy świnki morskiej jest wybór dobrej jakości podłoża. Drewniany żwirek nie pyli, idealnie wchłania wilgoć i jest łatwy do usunięcia. Niestety — może też ranić delikatne łapki. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie przykrycie go odpowiednią matą z wodoodpornym środkiem dopasowaną do wymiarów kuwety.

Jaka mata do klatki dla świnki morskiej?

Kawie domowe, zwane także świnkami morskimi to stadne gryzonie o przyjaznym, wesołym usposobieniu. Niestety — ich wadą jest to, że praktycznie przez cały rok linieją, a ponadto — bardzo trudno nauczyć je załatwiania się do osobnej kuwety. Z reguły tam, gdzie świnka je sianko czy warzywa, tam też pozostawia swoje odchody. W rezultacie — wszystko, co położymy na żwirku, wszelkie kocyki czy maty trzeba wymieniać codziennie lub co 2 dni, a znajdujące się pod nimi podłoże może zacząć pleśnieć. Dzięki macie do klatki dla świnki morskiej zapewnisz swojemu pupilowi wszystko, co kocha, a więc: ciepło, miękkość i suchość. Wybierz jeden z naszych produktów!

Mata dla królika do klatki nie musi być nudna: sprawdź nasze propozycje

Twój królik to niespożyte źródło energii? Nawet jeśli biega po mieszkaniu jak szalony, z pewnością uwielbia także wylegiwać się w wolnych chwilach w jakimś zacisznym miejscu — np. w klatce. Zapewnij mu jeszcze więcej wygody i wyposaż jej dno w miękką matę z nieprzemakalnym środkiem. Dzięki niej będzie mu jeszcze przyjemniej, a ewentualne zabrudzenia z łatwością usuniesz w praniu. Od teraz wylana z miski woda czy przypadkowe przewrócona kuweta nie będą już dla Ciebie problemem. Proponowane przez nas produkty wykonane zostały z miękkiego weluru i solidnie zszyte. Dzięki wodoodpornemu wypełnieniu są również praktyczne, łatwe do utrzymania w czystości i pozwalają zaoszczędzić na zakupie podłoża. Jeżeli więc szukasz wyjątkowych dodatków, które uprzyjemnią życie Twojego towarzysza — zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu „U Kory”.