Norka dla gryzoni - Królika, świnki morskiej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Norka dla królika

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem królika, prawdziwej długouchej piękności, z pewnością wiesz, że Twój pupil uwielbia nie tylko radosną aktywność, ale też często szuka miejsca, w którym mógłby się schować i odpocząć. Idealnym pomysłem na przytulne, bezpieczne, a także bardzo urocze miejsce relaksu będzie oferowana w naszym sklepie norka dla królika. Produkt został uszyty z dwóch rodzajów weluru: pikowanego i tapicerskiego, w związku z czym jest wyjątkowo miły w dotyku. Odpowiednia głębokość pozwala zwierzęciu na schowanie się w całości w środku, co pozytywnie pływa na jego poczucie bezpieczeństwa.

Kolorowa norka dla królika ze sklepu „U Kory”

Naturalnym zachowaniem królików jest budowanie legowisk w ziemi. Na wolności robią to w ziemi. W klatce nie mają takiej możliwości, więc wszelkie miejsca do schronienia muszą im zostać dostarczone przez opiekuna. W sklepie „U Kory” znajdziesz miękkie, duże norki — idealne dla Twojego pupila. Są one doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i schowania smakołyków czy ogrzania się w chłodniejsze dni. Ciepłe wypełnienie z owaty sprawia, że są niewiarygodnie miękkie, ale też nie zawierają substancji alergizujących oraz są łatwe w pielęgnacji.

Idealna norka dla świnki morskiej

Masz świnkę morską? Zatem doskonale wiesz, że te zwierzaki to wymarzeni kompani do leniuchowania. Im więcej kocyków, polarowych skrawków materiału i wygodnych legowisk, tym kawie domowe są szczęśliwsze. A nie ma przecież nic piękniejszego niż widok zwierzątka z lubością wyciągniętego na posłaniu. Warto pamiętać, że świnki morskie to także miłośnicy spokoju i ciepła, zatem prezent w postaci wygodnej norki w rozmiarze L lub XL z pewnością ucieszy Twojego pupila, dla którego wypoczynek to ważna część codziennej rutyny.

Zamów norkę dla świnki morskiej: gładką lub we wzory

W ofercie sklepu „U Kory” znajdziesz norki z miłego w dotyku weluru, wypełnione miękką owatą — idealne na długie, relaksujące drzemki. Wybierz wariat wykonany z gładkiego lub wzorzystego materiału — spraw radość swojemu małemu przyjacielowi. Sprawdź także inne akcesoria — stwórz komplet, który będzie łady, praktyczny i bezpieczny dla Twojej świnki morskiej. Zapraszamy!