Paśnik materiałowy dla gryzoni - Królika, świnki morskiej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Paśnik materiałowy dla królika i nie tylko

Gryzonie to niepozorne zwierzątka, które sprawiają wrażenie mało wymagających. Nic bardziej mylnego! Króliki, myszy, świnki morskie czy szynszyle wymagają takiej samej troski i uwagi, jak nasi czworonożni pupile. Większość gryzoni poza standardowym pokarmem żywi się również sianem. Jest ono wręcz niezbędne, aby zwierzaki mogły sobie ścierać zęby oraz uzupełniać codzienną dietę w błonnik. W sklepie U Kory traktujemy wszystkie zwierzęta jak braci, dlatego podchodzimy do nich z miłością, a w trosce o ich wygodę zaprojektowaliśmy kolorowe paśniki materiałowe na siano dla królików, a także pozostałych gryzoni.

Oryginalny paśnik dla królika do klatki

Jeśli masz dość nieustającego sprzątania porozrzucanego po całym pokoju siana i szukasz praktycznego rozwiązania tego problemu — chętnie Ci pomożemy! Stworzyliśmy rewelacyjną kolekcję materiałowych paśników dla świnek morskich, królików itp., które nie tylko ciekawie się prezentują, ale są też bardzo wygodne dla gryzoni. Podajnik siana — bo tak inaczej określa się paśnik — powinien zapewniać gryzoniom stały dostęp do zieleniny. Nasze produkty spełniają wszelkie oczekiwania, jeśli chodzi o ich praktyczne zastosowanie. Paśnik dla świnki morskiej czy królika dostępny w naszej ofercie to nie tylko element wyposażenia, ale również nietuzinkowa ozdoba klatki.

Pojedynczy lub podwójny paśnik dla królików — zadbaj o wygodę swoich gryzoni

Opiekujesz się więcej niż jednym gryzoniem? Masz w domu przynajmniej dwa króliki albo świnki morskie, dlatego szukasz paśnika na siano, którego będą mogły używać dwa gryzonie naraz? W zależności od tego, jakiej wielkości jest klata Twoich zwierzątek, możesz wybrać pojedynczy lub podwójny paśnik dla świnek morskich, ale nie tylko. Wszystkie modele ze sklepu U Kory zostały wykonane własnoręcznie i są polską produkcją. Mamy więc pewność ich doskonałej jakości. Materiał, jaki wybraliśmy do stworzenia podajników, jest solidny, ale przepuszcza powietrze, dzięki czemu siano zachowuje świeżość przez długi czas.

Niepowtarzalny paśnik na siano: dla królików, świnek morskich, szynszyli oraz pozostałych gryzoni

Bez względu na to, jakiej wielkości jest Twój gryzoń, powinien mieć zapewniony stały dostęp do siana, które służy mu przede wszystkim do ścierania zębów, ale też do uzupełniania witamin. W naszej barwnej kolekcji znajdziesz wyjątkowe akcesoria dla zwierząt, w tym paśnik materiałowy dla świnki morskiej, królika etc. Wybierz spośród wielu wzorzystych modeli podajników na siano i zaopatrz swojego gryzonia w paśnik gwarantujący bezproblemowe pobieranie zieleniny. Zapraszamy do zakupów online!

Paśnik na siano dla królików, ktory doda kolorów mieszkaniu Twojego pupila

Paśnik to jeden z podstawowych elementów wyposażenia klatki przeznaczonej dla królika, świnki morskiej czy szynszyli. Siano bowiem stanowi bardzo ważny element diety gryzoni i zajęczaków. Bogata w składniki mineralne i błonnik suszona trawa jest pyszna, a jej jedzenie umożliwia zwierzakowi zachowanie zdrowia oraz witalności. Właściciele tych sympatycznych stworzeń doskonale wiedzą, że siano nie może leżeć na podłodze, gdzie zostanie prawdopodobnie zanieczyszczone odchodami. Również plastikowe paśniki nie zawsze zdają egzamin – są niewygodne w użytkowaniu, a ich zawartość ląduje zazwyczaj wszędzie, tylko nie w brzuchu zwierzęcia. Dlatego w naszym sklepie stworzyliśmy paśniki materiałowe, które są miękkie, kolorowe i stanowią piękny dodatek do każdej klatki.

Miękki paśnik materiałowy dla świnki morskiej, który Twój zwierzak pokocha

Masz już nasz domek dla gryzoni lub hamak? Dodaj do niego paśnik, który będzie idealnie zgrany kolorystycznie z resztą akcesoriów. Miękki materiał nie zrani pyszczka zwierzaka, a optymalna wielkość otworu pozwoli skubać z niego siano bez robienia bałaganu dookoła. Forma zamkniętej torby zapobiegnie wysypywaniu się sianka czy ziół poza klatkę. Co więcej – królik, koszatniczka czy świnka morska będą miały prawdziwą frajdę związaną z możliwością wybierania smakołyków z naszego paśnika.

Które zwierzaki pokochają nasz paśnik?

Dostępny w naszej ofercie kolorowy i miękki paśnik, to idealne rozwiązanie dla świnek morskich, królików, szynszyli, koszatniczek, ale też myszy, chomików i innych gryzoni. Z pewnością będzie świetnym miejscem do schowania w nim suchych smakołyków, których poszukiwanie dostarczy Twojemu pupilowi wiele radości i zabawy. Już dziś wybierz ulubiony wzór – dopasuj go do reszty akcesoriów. Skompletuj wyprawkę dla futrzanego przyjaciela, korzystając ze sprawdzonych akcesoriów wykonanych z najlepszych materiałów. Zapraszamy!