Obroża półzaciskowa dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Obroża półzaciskowa dla psa

Czas na spacer! Jednak nim zabierzesz swojego psa na dwór, wyszukaj dla niego odpowiedniej obroży półzzaciskowej spośród modeli w naszej ofercie. Wybieraj swobodnie w rozmiarach, szerokości obroży. Dobierz wzór, który skradnie Twoje serce.

Charakterystyka obroży półzaciskowej

Obroża półzaciskowa jest bardzo wygodna w użyciu. Przed spacerem, swobodnie wchodzi psu przez głowę. Nie zapinasz żadnej klamry. Nie używasz sprzączek. Po prostu nakładasz. I gotowe! Tylko tyle i aż tyle. Jeszcze tylko smycz i Twój pies jest gotowy do drogi.

Jak działa obroża półzaciskowa?

Skompletuj zestaw. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko modne obroże półzaciskowe, ale także smycze dla psa z tym samym wzorem. Gdy ubierzesz psa w zestaw od Ukory, będzie gotowy do drogi. Być może trochę zastanawia Cię mechanizm działania obroży półzaciskowej. Jaką masz pewność, że Twój pupil jest bezpieczny, skoro obroża tak swobodnie przeszła mu przez głowę w trakcie zakładania? Zasady działania obroży półzaciskowej zaobserwujesz, gdy tylko Twój pies pociągnie smycz. Obroża zaciśnie się do określonego momentu, co uniemożliwi psu ucieczkę. Produkt zaciska się i rozluźnia w ograniczonym zakresie. Dzięki temu nie ma możliwości, że pies wyswobodzi się z obroży.

Obroża półzaciskowa – kiedy się sprawdza?

Obroża półzaciskowa to produkt stworzony z myślą o dużych psach. Idealnie sprawdzi się u ras, które posiadają większą szyję, niż głowę. Ale nie sugeruj się stwierdzeniem „duży”. Załączyliśmy do oferty tabelę rozmiarów, dzięki której kupisz taką obrożę połzaciskową, której Twój pies potrzebuje. Nasi klienci wybierają ten model obroży dla psów, które podczas spacerów najbardziej lubią… uciekać. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na gonitwę za niesfornym szczeniakiem i zależy i na bezpieczeństwie zwierzęcia, będziesz zadowolony z tego wyboru.

Obroża półzaciskowa to produkt w pełni bezpieczny dla Twojego psa. Wykonaliśmy ją z mocnej, miękkiej i dwustronnej taśmy poliestrowej. Materiał ten jest przystosowany do czyszczenia. Obrożę połzasciskową możesz prać ręcznie, a nawet w pralce (z zachowaniem odpowiednich wytycznych).

Zwracamy uwagę na drobiazgi

Obroża półzaciskowa z naszej oferty to produkt wykonany ręcznie, w Polsce. Kolorowe wzory, które przykuwają Twoją uwagę to zasługa zdolnych, polskich artystów. Zostały naniesione po obu stronach obroży, co jest dodatkowym plusem w chwili zabrudzenia produktu. Jesteśmy jedynym sklepem, który posiada tak oryginalne projekty artykułów dla psów. Oprócz doskonałego wyglądu, dbamy o wysoką jakość produktów. Wybieramy wyłącznie rozwiązania bezpieczne dla pupili i ich właścicieli.

Obroża półzaciskowa dla kota

Twój kot lubi spacerować na zewnątrz? Wyprowadzaj go bezpiecznie. Nie ryzykuj, że ucieknie. Obroża półzaciskowa ze smyczą to zestaw idealny do spacerów z kotem. Pozostaje wymierzyć pupilowi obwód szyi i wybrać ulubiony wzór z naszej oferty. Na który model się zdecydujesz?