Hamak dla gryzoni - Chomika, królika, świnki morskiej, myszy, szczura, szynszyli

Wyświetlanie 1–15 z 25 wyników

Hamak dla gryzoni

Gryzonie to, zaraz po psach czy kotach, jedne z najczęściej trzymanych w domu zwierząt. Skąd ich ogromna popularność? Przede wszystkim — są zazwyczaj niewielkich rozmiarów i nie mają wysokich wymagań. Dodatkowo potrafią równie mocno, co większe czworonogi przywiązać się do swoich właścicieli, można je brać na ręce i są stosunkowo niedrogie w utrzymaniu. Oczywiście zalet posiadania chomika, królika, świnki morskiej czy szynszyli jest o wiele więcej. Jednak niezależnie od tego, jakiego gatunku przyjaciela przygarnęliśmy pod swój dach, musimy zapewnić mu wygodne, przytulne mieszkanie wraz z różnymi urozmaiceniami, dzięki którym nie będzie się nudził. W naszej ofercie znajdziesz miękkie, pięknie wykonane hamaki dla szczurów, myszoskoczków, a także innych milusińskich. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Idealny hamaczek dla chomika i nie tylko

Syryjskie, dżungarskie, Roborowskiego oraz wszystkie inne chomiki to nadzwyczaj aktywne zwierzęta. Muszą więc mieć zapewnione odpowiednie do poziomu swojej energii tunele, schronienia, kołowrotki oraz inne zabawki. Ważne jest dla nich także miejsce do odpoczynku — najlepiej takie, które pozwoli im na nieco intymności. Warto bowiem pamiętać o tym, że chomiki budują gniazda. Doskonałym gadżetem, który uzupełni klatkę pupila, będzie zatem hamak. Dla chomika warto wybrać model z frędzlami, za które schroni się przed nadmiarem wrażeń albo z norką. Taki wariant sprawdzi się także dla myszy, koszatniczek czy szczura.

Solidny hamak dla szynszyli, a także kawii domowej i innych większych pupili

Zazwyczaj im większy gryzoń, tym spokojniejszy i bardziej kochający wypoczynek. Nic nie rozczula tak mocno, jak widok leżącej w klatce świnki morskiej, przytulonych do siebie i śpiących szynszyli, czy słodko drzemiącego królika. Gryzonie te po prostu kochają leniuchowanie i — choć mają momenty wytężonej aktywności (jak popcorning w przypadku kawii, czy radosne skakanie królika wokół nóg właściciela), to zazwyczaj bliższy jest im jednak relaks w jakimś zacisznym, miękkim legowisku. Mocny, wyścielony polarem czy pluszem hamak będzie dla nich równie silną pokusą, jak koc czy śpiworek. Sprawdź zatem praktyczne i łatwe w pielęgnacji modele narożne.

Masz parkę futerkowych pupili? Podaruj im hamak podwójny!

Dla gryzoni życie stadne ma ogromne znaczenie. Wiele gatunków, takich jak świnki morskie czy chomiki karłowate, szynszyle, myszy żyje w większych grupach. Nic więc dziwnego, że dzielą nie tylko miskę, poidło czy domek, ale także miejsce do relaksu. Z myślą o wszystkich milusińskich bytujących w parach przygotowaliśmy w ofercie hamak podwójny, dzięki któremu czas spędzony na drzemkach będzie jeszcze przyjemniejszy i pozwoli na zacieśnianie więzi.

Każdy z dostępnych u nas produktów został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które można prać w pralce. Hamaki dla gryzoni cechuje również wyjątkowy design, dzięki czemu są one nie tylko ozdobą klatki, ale też całego domu. Sprawdź poszczególne kolekcje i stwórz wymarzone miejsce do zabawy, jak również wypoczynku dla Twojego pupila!

Podaruj pupilowi błogi wypoczynek – zamów hamak dla królika, myszy, szynszyli lub szczura

Gryzonie i zajęczaki to chyba najsłodsi domowi towarzysze życia codziennego. Miękkie, o pięknych, aksamitnych futerkach, inteligentne, bezwarunkowo kochające swoich właścicieli, ale też – niektóre pokazujące „charakterek” zwierzaki podbiły serca dzieci i dorosłych. Są idealnymi przyjaciółmi najmłodszych, nie wymagają codziennych spacerów na dworze jak kot czy pies, a i opieka weterynaryjna nad nimi jest o wiele tańsza niż w przypadku dużych zwierząt. Urządzanie ich domu mieszczącego się zazwyczaj w klatce to prawdziwa przyjemność – nawet jeśli po kilku godzinach pupil postanowi przemeblować wszystko po swojemu.

Aktywne zwierzaki potrzebują – oprócz stymulującej ich zmysły zabawy – także odpoczynku. A do relaksu idealnie nadają się dostępne w naszym sklepie hamaki. Akcesoria dla królika, szynszyli, koszatniczek, chomika czy świnki morskiej nie tylko pięknie wyglądają, ale są też praktyczne i zapewniają milusińskim pełnię wypoczynku o każdej porze dnia i nocy.

Przytulny, miękki, praktyczny hamak dla koszatniczek i nie tylko

Spanie, jedzenie i załatwianie potrzeb fizjologicznych, a od czasu do czaru – również zabawa – oto, na czym upływa życie świnek morskich, królików czy chomików. Dlatego tak ważne jest zapewnienie im odpowiednich warunków do regeneracji organizmu np. po całonocnym eksplorowaniu kuwety czy wesołym odkrywaniu zakątków mieszkania. Widok rozkosznie wyciągniętej na hamaku kawii domowej czy ziewającej szynszyli potrafi rozczulić każdego. Miękki hamak z polarową wyściółką zapewni Twojemu pupilowi ciepło, wygodę i idealne warunki do praktykowania jednej z ulubionych codziennych czynności, czyli leniuchowania.

Jeżeli więc szukasz hamaka dla myszy, szczura, chomika syryjskiego lub dżungarskiego albo dla większego pupila jak królik, świnka morska czy szynszyla – odwiedź sklep internetowy „U Kory” i wybierz spośród wielu fantastycznych wzorów oraz kolorów. Zapraszamy serdecznie!