Dwójnik do smyczy dla psów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Smycze dla dwóch psów

Świat akcesoriów dla psów niekiedy przyprawia opiekunów o zawrót głowy. Jest ich tyle, że bardzo często nie wiemy, co wybrać. W tym miejscu możemy Cię jednak zaskoczyć — oczywiście pozytywnie. Skierujemy Twoją uwagę na produkt, który uprzyjemni spacery z dwoma pupilami jednocześnie. Poznaj smycze dla dwóch psów od marki Ukory!

Dwa psy, jedna smycz

W Twoim domu zamieszkał drugi pies, a Ty nie wiesz, jak rozwiązać problem wspólnych spacerów? Mamy dla Ciebie smycz idealną! Zawęź swoje poszukiwania do modeli dostosowanych dla dwóch psów. Produkty tego typu, czyli dwójniki do smyczy, znajdziesz nie tylko w naszym sklepie internetowym, ale również na półkach w punktach stacjonarnych. Z łatwością połączysz je z innymi gadżetami, które są niezbędne na spacerach, np. z obrożami czy szelkami guard. Dzięki temu wspólne spacery będą jeszcze przyjemniejsze, a co najważniejsze — w pełni bezpieczne.

Praktyczny dwójnik do smyczy

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne gadżety, czyli dwójniki, które mocuje się do smyczy. Są to produkty złożone z dwóch smyczy połączonych w jedną. Rozpoczynają się wygodną rączką przechodzącą w dwa rozwidlenia. Każde z nich jest zakończone osobnym karabińczykiem, pod który podpinamy psa. Takie rozwiązanie ułatwi Ci bezpieczne wyprowadzanie zwierząt na spacer. Dodatkowo zabezpieczy przed poplątaniem smyczy, które nie tylko bywa mocno irytujące, ale także dość niebezpieczne. Decydując się na zakup dwójnika dla psów, z całą pewnością zapomnisz o takich problemach. Wystarczy, że zakupisz model smyczy dopasowany do potrzeb dwóch psów. W naszej ofercie znajdziesz 3 różne długości dwójnika (100 cm, 120 cm, 140 cm) i trzy szerokości taśmy (15 mm, 20 mm, 25 mm).

Czy podwójna smycz jest komfortowa dla zwierząt?

Smycz dla dwóch psów to komfortowe akcesorium nie tylko dla Twoich psiaków, ale też dla Ciebie. Dwójnik to doskonałe rozwiązanie dla psów o podobnym poziomie aktywności. Jeżeli jedno zwierzę będzie bardziej skore do zabawy niż towarzysz ze smyczy, spacer może stać się nieco kłopotliwy. Jednak i na ten problem istnieje skuteczne rozwiązanie. Podczas zakupu dwójnika dla psów warto zdecydować się na ten dłuższy. Dzięki temu zyskasz odpowiednią długość smyczy, na której prowadzisz jednocześnie psa aktywnego z psem bardziej pasywnym.

Kolejnym szczegółem, na jaki należy zwrócić uwagę przed zakupem takiego gadżetu, jest oczywiście wielkość psów. Nie zawsze jest tak, że psy prowadzone na podwójnej smyczy są jednakowej wielkości. Zbliżona wielkość zwierząt będzie zaletą, ale rozmiar w tym przypadku nie jest przeszkodą do tego, aby korzystać z dostępnych w naszej ofercie dwójników. Ważne jest jednak, aby różnica we wzroście nie była diametralna.

Oryginalne wzory i nasycona kolorystyka — dwójnik dla psów

Zaprojektowane przez nas smycze dla dwóch psów to propozycja dla każdego opiekuna, który kocha piękne kolory i nietypowe wzornictwo. Znajdziesz u nas piękne, efektowne modele, które będą nie tylko wyróżniać się designem, ale również wyjątkową praktycznością użytkowania. Tworząc nasze dwójniki, wykorzystaliśmy w tym celu metodę sublimacji. Dzięki temu nadruk nie straci intensywności, nawet jeżeli zdecydujesz się wyprać smycz w pralce. Warunkiem koniecznym jest zachowanie odpowiednich wytycznych dotyczących pielęgnacji. Sprawdź nasz cały asortyment i zamów całą wyprawkę dla swoich psiaków. Zapraszamy!