Dwójnik

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Smycz dla dwóch psów

Świat akcesoriów dla psów może przyprawić o zawrót głowy. Jest ich tyle, że niekiedy nie wiesz, co wybrać. W tym miejscu Cię jednak zaskoczymy. Pozytywnie. Skierujemy Twoją uwagę na produkt, który uprzyjemni spacery z dwoma pupilami na raz. Poznaj smycz na dwa psy od Ukory.

Dwa psy, jedna smycz

W chwili, gdy w Twoim domu zamieszkał drugi pies, skończyło się wiele dylematów. Jednym z nich jest wybór smyczy. Tym razem nie musisz się zastanawiać nad długości i grubością smyczy dla psa. Zawęź swoje poszukiwania do modeli dostosowanych dla dwóch psów. Produkty tego typu znajdziesz również na naszych półkach. Z łatwością połączysz je z innymi kategoriami dostępnymi w tym sklepie internetowym, np. z obrożami czy szelkami guard. Dzięki temu wspólne spacery będą jeszcze przyjemniejsze i – co warto podkreślić – bezpieczniejsze.

Smycz dla dwóch psów

Smycz na dwa psy, którą znajdziesz w naszej ofercie nazwaliśmy „dwójnikiem”. Jednak tak naprawdę ta nazwa jest nie do końca adekwatna. Smycz dla psa łączy trzy istoty: dwa psy i ich właściciela. Produkt to dwie smycze złączone w jedną. Rozpoczyna się wygodną rączką, która przechodzi w dwa rozwidlenia. Każde z nich jest zakończone osobnym karabińczykiem, pod który podpinamy psa. Takie rozwiązanie ułatwia bezpieczne prowadzenie zwierząt na spacer. Dodatkowo zabezpiecza przed poplątaniem smyczy, które nie tylko irytowało, ale także unieruchamiało całą waszą trójkę. Na szczęście możesz o tym zapomnieć. Wystarczy, że zakupisz model smyczy dopasowany do potrzeb dwóch psów. W naszej ofercie znajdziesz 3 różne długości dwójnika (100 cm, 120 cm, 140 cm) i trzy szerokości taśmy (15 mm, 20 mm, 25mm).

Czy podwójna smycz jest komfortowa dla zwierząt?

O tym, że smycz na dwa psy jest komfortowa dla Ciebie zdążyłeś już wyczytać w tym artykule. Jednak co z wygodą zwierząt? Dwójnik to doskonałe rozwiązanie dla psów o podobnym poziomie aktywności. Jeżeli jedno zwierzę będzie bardziej skore do zabawy niż towarzysz ze smyczy, spacer może stać się mniej komfortowy. Jednak i na ten problem istnieje skuteczne rozwiązanie. Podczas zakupu smyczy na dwa psy zdecyduj się na dłuższy dwójnik. Dzięki temu zyskasz odpowiednią długość smyczy, na której prowadzisz jednocześnie psa aktywnego z psem bardziej pasywnym.

Kolejnym szczegółem, o który pytają nasi klienci jest wielkość psów. Nie zawsze jest tak, że psy prowadzone na podwójnej smyczy są jednakowej wielkości. Zbliżona wielkość zwierząt będzie zaletą, ale rozmiar w tym przypadku nie jest przeszkodą. No chyba, że zamierzasz prowadzić na jednej smyczy silnego owczarka niemieckiego i shih tsu.

Wzór smyczy na dwa psy

A teraz prezent dla Ciebie. Wprowadź w spacery ze swoimi psiakami odrobinę szaleństwa. Pomogą Ci w tym niesamowite wzory naniesione na nasze smycze. Wykorzystaliśmy w tym celu metodę sublimacji. Dzięki temu nadruk nie straci intensywności nawet jeżeli zdecydujesz się wyprać smycz w pralce. Warunkiem koniecznym jest zachowanie odpowiednich wytycznych dotyczących pielęgnacji.