Saszetki na przysmaki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Materiałowa saszetka na smakołyki dla psa

W sklepie znajdziesz solidnie wykonane i wyróżniające się niebanalnymi wzorami saszetki na przysmaki dla psa. Akcesoria te szczególnie chętnie wybierają osoby wyjeżdżające na długie spacery za miasto, a także chcące pielęgnować pożądane zachowania zwierzęcia. Torebki są wodoodporne oraz stworzone z materiału, który niełatwo rozedrzeć, co jest szczególnie ważne w przypadku mieszkania z łakomym pupilem. Co więcej, kiedy się zabrudzą, bez problemu można wyprać je w pralce lub wytrzeć szmatką. Kup saszetkę na smakołyki dla psa i nagradzaj jego właściwe reakcje, gdziekolwiek z nim jesteś!

Saszetka treningowa dla psa

Szkolenie psa na zewnątrz jest bardzo trudne, gdyż dookoła niego znajduje się wówczas wiele tzw. rozpraszaczy, takich jak inne zwierzęta, ciekawe dźwięki albo nowe zapachy. Wszystkie z tych rzeczy przyciągają uwagę pupila, który zamiast słuchać komend, zwykle wybiera odkrywanie nieznanego. Z tego względu trenerzy zaopatrują się w saszetki na smakołyki pozwalające na szybkie nagrodzenie kompana, gdy jest grzeczny albo realizuje zadania. Gumowy ściągacz wszyty w torebkę to przemyślany element, ponieważ dzięki niemu wyciągniemy przysmak nawet jedną ręką. Natomiast dodatek w postaci karabińczyka pozwala na przypięcie woreczka do spodni albo smyczy. Umieść saszetkę treningową dla psa w widocznym miejscu, a on będzie pamiętał o czekających na niego nagrodach!

Atrakcyjny design w parze z solidnym wykonaniem

Dostępne w sklepie torebki na smakołyki przygotowujemy ręcznie, gdyż wierzymy, że takie rozwiązanie wpływa na ich jakość. W początkowych etapach projektowania produktów dołożyliśmy wszelkich starań, aby nawiązać współpracę z utalentowanymi grafikami. To dzięki kreatywnym wzorom, nasze akcesoria oceniane są jako jedne z najatrakcyjniejszych na rynku. Każda saszetka na przysmaki dla psa jest dokładnie sprawdzana przez pracowników, którzy rzetelnie zszywają jej poszczególne części. Postaw na oryginalne gadżety marki U Kory!