Smycz dla psa 10m

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Smycz dla psa — 10 m

Jednym z najważniejszych akcesoriów, jeśli się ma psa, jest smycz, która powinna być odpowiednio dopasowana nie tylko do potrzeb zwierzaka, ale i do preferencji opiekuna. Długa linka nada się do nauki przywołania, krótka sprawdzi się do nauki chodzenia przy nodze, natomiast taka typu flexi wybierana jest wtedy, kiedy psiak nie reaguje na zawołanie, nie jest spuszczany ze smyczy, ale potrzebuje nieco więcej swobody. Wszystkie egzemplarze mogą być używane zamiennie, dlatego warto mieć każdy rodzaj. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup jednej, szczególnie polecamy smycz 10 m, która przyda się w czasie dłuższych spacerów, ale nie tylko.

Linka treningowa, czyli długa, prosta smycz 10 m

Smycz o długości 10 m to idealna opcja dla psa, którego chcesz nauczyć reagowania na przywołanie. Nie każdy pupil od razu będzie słuchał się swojego opiekuna, szczególnie na spacerach, kiedy wokół jest mnóstwo nowych zapachów, a po drodze mija się psy bardzo towarzyskie czy wręcz odwrotnie — te reaktywne. W celu treningu warto więc wybierać się w miejsca, gdzie prawdopodobieństwo natknięcia się na inne zwierzaki jest minimalne. Wtedy możesz zacząć trening ze swoim czworonogiem, wykorzystując do tego jedną z naszych dziesięciometrowych smyczy. Linki treningowe są bardzo wytrzymałe, a zarazem lekkie. Wykonane z solidnego materiału o szerokości 20 cm doskonale nadają się na długie spacery na otwartej przestrzeni.

Kolorowe smycze dla psa

10 m to najlepsza długość smyczy, jeśli zależy Ci na tym, aby nauczyć psa wykonywania komend na spacerach. W naszej ofercie znajdziesz linki treningowe w formie płaskiej, solidnej taśmy w najróżniejszych kolorach. Taką smycz przypina się do obroży psa przy pomocy specjalnego karabińczyka, który wytrzymuje szarpnięcia, wyrywanie się czy ciągnięcie nawet dużego i silnego czworonoga. Linka jest zakończona pętlą, co sprawdzi się, jeśli Twój pies jest spokojny, natomiast w przypadku, kiedy ma problemy z ciągnięciem, warto zdecydować się na dodatkowy zakup rączki z neoprenu. Dzięki temu korzystanie ze smyczy będzie dużo bardziej komfortowe dla opiekuna.

Smycz do nauki przywołania, ale nie tylko

Smycze naszej marki wyróżniają się wysoką jakością, wytrzymałością oraz odpornością na rozdarcia, prucie czy przetarcia. Dostaniesz u nas modele o długości 10 m przeznaczone do nauki przywołania bądź pozostałych komend. Warto zdecydować się na nasze produkty, ponieważ sprawią, że każdy spacer będzie przyjemnością zarówno dla Twojego pupila, jak i dla Ciebie.