Pasy samochodowe dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pas bezpieczeństwa dla psa

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Dlatego często mówi się, ze jest jak cień.  Towarzyszy człowiekowi wszędzie. W podróży samochodem również. O tym, że jeździ komfortowo nie mamy wątpliwości. Jednak czy właściwie zadbałeś o bezpieczeństwo swojego pupila w czasie jazdy? Tym razem zwrócimy Twoją uwagę na pas samochodowy dla psa.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – pasy dla psa

W mediach nie brakuje kampanii dotyczących bezpiecznej każdy samochodem. Zwraca się w niej uwagę na ochronę ludzkiego życia. Dominują hasła dotyczące zapinania pasów i zdjęcia nogi z gazu. Brakuje w nich jednej, bardzo istotnej informacji. Twój pies nie jest nieśmiertelny. Ulegnie wypadkowi tak samo, jak Ty. Podczas kolizji lub gwałtownego hamowania, niezapięty pupil stwarza niebezpieczeństwo dla osób znajdujących się w kabinie. Dlatego zostań z nami jeszcze chwilkę. Poczytaj o pasach bezpieczeństwa dla psa. To jeden z najważniejszych psich akcesoriów w naszej ofercie.

Bezpieczeństwo tkwi w prostocie

Pas bezpieczeństwa to podstawa w każdym samochodzie osobowym. Zgodnie z przepisami kanapa i fotele są wyposażone w taki pas. Próbowałeś kiedykolwiek zapiąć w niego psa? Prawdopodobnie po kilku sekundach by się z niego wyplątał i zajął ulubioną pozycję. Dlatego każdy właściciel, który ceni sobie bezpieczeństwo pupila w czasie jazdy samochodem, powinien zakupić specjalne pasy dla psa. Znajdziesz je w naszej ofercie. To miękka, mocna taśma o szerokości 25mm. Została wykonana z poliestru. Z wyglądu przypomina smycz. Dwa najistotniejsze elementy pasów dla psa to karabińczyk i wkładka do pasów samochodowych. Karabińczyk przypinasz do psich szelek, a uniwersalna końcówka idealnie wpasuje się do każdego gniazda pasów bezpieczeństwa w pojeździe. Psie pasy ochronią pupila w czasie wypadku samochodowego czy gwałtownego hamowania. Twój psiak będzie mógł jechać bezpiecznie w każdą podróż! Pasy z naszej oferty to produkt regulowany. Dzięki temu swobodnie dopasujesz go do wielkości swojego psa. Długość taśmy wynosi od 45 cm do 75 cm.

Bezpiecznie i stylowo

Już sama jazda samochodem z psem pachnie przygodą! A jak dodasz do tego odpowiedni klimat to efekty będą murowane. Właśnie dlatego pas bezpieczeństwa dla psa od Ukory nie jest zwykłą taśmą bez wyrazu. Nadruk widoczny na produkcie został naniesiony metodą sublimacji. Wzory, na które patrzysz to dzieła polskich artystów. Jesteśmy ciekawi, który wzór skradnie Twoje serce?

Każdy produkt z naszej oferty to małe dzieło sztuki. Wykonujemy je ręcznie, z krajowych produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupisz pasy bezpieczeństwa dla psa wysokiej jakości, wykonane starannie i z dbałością o najmniejszy szczegół. Akcesoria dla psów tworzyli miłośnicy psów. Opierali się na własnych doświadczeniach i spostrzeżeniach. Właśnie dlatego produkty z naszej oferty można prać ręcznie lub w pralce. Wystarczy zachować odpowiednie środki ostrożności. Nie zastanawiaj się dłużej. Miej na uwadze bezpieczeństwo swojego psa i zapinaj go w pasy podczas jazdy samochodem!